Size Neler Sunuyoruz?

Avantajlı Konaklama Fiyatları

Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.

7/24 Online Otel Rezervasyonu

Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.

Çalışanlara Özel Limit Belirleme

Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.

Tek Fatura Kolaylığı

Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Fiyat Karşılaştırmasıyla Tasarruf Edin

Rekabetçi bir seyahat bütçesi mi arıyorsunuz? Çözümümüzle size uygun konaklama fiyatlarını görüntüleyerek karşılaştırın, böylece operasyonel kolaylık sağlayın ve tasarruf edin.

Bütçenizi Kontrol Altında Tutun

Çalışanlarınıza özel seyahat bütçeleri belirleyerek finansal kontrolü elinizde tutun. Limit aşımlarını engelleyin ve daha etkin bir seyahat bütçesi yönetimi gerçekleştirin. Bilinçli bir finansal planlama ile kaynaklarınızı koruyun.

 

Seyahat Harcamaları Tek Faturada

Haftalık tek fatura özelliğimiz ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerinizi kolaylaştırın. Zamanınızı ve enerjinizi tasarruf edin, muhasebe işlemlerinizi basitleştirin. Tek fatura kolaylığı ile mali işlemlerinizi rahatlıkla yönetin.

Her Zaman, Her Yerde Otel Rezervasyonu

Binlerce otel seçeneği arasından size en uygun olanı 7/24 online olarak rezerve edin. Seyahat planlarınızı esnek ve rahat bir şekilde yönetin. İster gece ister gündüz, seyahat planlarınızı bizimle rahatça düzenleyin.

© Multinet Up 2023 | Tüm Hakları Saklıdır. 

WordPress PopUp Plugin